Sayfalar

21 Aralık 2011 Çarşamba

LilaKutu Aralık


Aralık kutum geldi. Dopdolu bir kutuydu karşımdaki...
Fotoğraflarda net olduğu için tek tek ürünleri yazmayacağım. Ama 2-3 tanesi orjinal boy ürün! Diğer kutu bunun yanında epey cimri kalıyor hemen belirteyim (üstelik o kutunun fiyatı da epeyce arttırıldı).
Kutu içeriklerinde bana en uymayan ürün oje oluyor ama bu gidişle onları da kullanacağım gibi çünkü renkleri çok güzel.
İlginç bir ürün var kutuda; PCO Whitening Mask -Kırışık, sarkma vs içinmiş ve içinde koyun plasentası (ekstr edilmişmiş) varmış!!
Ozoxlive Cilt Bakım Jeli (orjinal boy!) Yanlız itici (laboratuvarımsı) bir kokusu var.Ozon vs içeriyor galiba, net inceleyemedim.
Max Factor'ün kalemi siyah olmasa daha çok sevinirdim açıkçası...
Rareblossom El Kremi, çevresel faktörlerden korur diyor ancak ben pek beğenmedim. Elime hiç sürmemişim gibi. Tabii çaktırmadan koruyorsa başka:))
Fikir edinebildiğim ürünler bunlar. Denediklerimi yazarım demeyeceğim artık çünkü yazmıyorum, üşeniyorum.Artık kozmetik blogları halleder bu işi..
Bu arada kutudan çıkan pullara da kızım çok sevindi.Unutmadan, kutu çook güzel, kumaş kaplı.Kadınların kutu zaafını bildikleri için epey özenmişler:)
Bunlar da fotoğraflarımız.....


4 yorum:

Judy Abbott dedi ki...

ojenin rengi harikaaaaaaa, hemen sürsem mi acaba ben de mavi ojemi?

flzpink dedi ki...

Beni bile gaza getirdi valla, üstelik kazağımla da aynı renk :)

Jane dedi ki...

Ay hemende zaten yeni gelen birşeylerin üzerine pul dizmeye karar verirler. Böyledir bu pıdişler. Aynısından bende de var bir tane, sekiz yaşında. Allah bağaşlasın cümlemizinkini.

flzpink dedi ki...

Deli Kitap, sim-pul kızların gözünün döndürür zaten hep :))
Amin, Allah acılarını göstermesin...