Sayfalar

25 Nisan 2012 Çarşamba

LilaKutu Nisan

Geçen hafta geldi LilaKutular ama ben bir hafta gecikmeyle alabildim. Bu ay da diğer aylar gibi kutu gelmeden içinde ne olduğuna (internetten) bakmama kararı aldım ve yine yarım saat kadar uygulayabildim bu kararı :)
İşin ilginç yanı bu ay ki kutumun içeriği internette gördüklerimden epeyce farklı..Büyük bir çoğunluğa çıkan takma kirpik falan yok bende (iyiki de yok, pek kullanabileceğim bir ürün değildi:))
Bu ay miktarlar hep küçük ama çeşitlilik fazla. Öne çıkan ürün Inglotun ojesi ama rengini pek sevmedim ben..Onun dışında bolca krem var denenecek..


 Kartta da bahar çiçekleri var :)

 Genel görünüm..


 Bu ay benim olan süpriz olan ürün Argan Yağıydı. Dün internetten araştırmış, Watsondakilere falan göz atmıştım, akşam kutumdan çıktı :) Saçlarıma bir bahar bakımı şart zaten, iyi oldu...
Meşhur Bioderma H2O'yu da deneyebileceğim :)
Decleor seti (farklı bir seçenekle) daha önceki kutularda da çıkmıştı. Birazcık zahmetli bir iş olduğu için denemeyi ertelemiştim. Bu güneş korumalıymış, öncelikli kullanırım..

 Bu ay hanımların hızla diyet mevsimine girdiğini de göz önünde bulundurarak metabolizma hızlandırıcı form içecek göndermişler. Şeker içermiyor yerine elma suyu konsantresi var, Krom var (ki şeker metabolizmasını dengeliyor), yüksek oranda yeşil çay ekstresi var, paprika ekstresi de metabolizmayı hızlandırıyor (belki bağırsakları da çalıştırabilir çünkü bir tür biber ekstresi bu), soğuk olanın içinde kafein, sıcak içilenin içinde  de L Karnitin var. Ve sıvı formda olduğu için de kaçınılmaz olarak koruyucu var. (Gıdalar işimin bir parçası, ayrıca dombili bir hatun olunca bu mevzularda coşuyorum :))
 Sabah  işe geldiğimde hevesle hazırladım soğuk olanı. Yeşil çay nedeniyle epey buruk bir tadı var, belli belirsiz de acılığı. Bir ara sıcak hazırlananı da denerim. Uzun süreli kullanım uygun olmaz ama belki 1-2 paketlik (15'er taneymiş içinde) bir kür yapılabilir..


Boş bir hafta sonu denk getirip ürünlerin bir çoğunu denemek istiyorum...

4 yorum:

delikitap dedi ki...

Güle güle kullan. :) Özlettin kendini. :)

lila dedi ki...

Ürünlerin hepsi çok güzel görünüyor. Güle güle kullan canım.

flzpink dedi ki...

Delikitap; teşekkür ederim :))
Lila; teşekkürler, argan yağıyla başlayacağım :)

gonca keskin dedi ki...

çok güzeller :)
ödülün var bende , http://kitapladans.blogspot.com/