Sayfalar

16 Kasım 2011 Çarşamba

Film..

Bugünlerde arşivdeki filmleri eritiyoruz yavaş yavaş. Tabii Lülü fırsat verdikçe.
Haftasonu Aşkın İkinci Yarısını izledim.


Klasik bir Arzum Onan-Mehmet Aslantuğ filmiydi. Durağan ve bitse de gitsek dedirten bir filmdi.


Niye böyle gereksiz bir film yapma gereği duymuşlar  anlamadım. Yarısından sonra eşim dışarı çıktı ve bana kalanını anlatırsın dedi. Akşam kalan kısmını tek cümleyle anlattım (Şimdi söylemeyeyim, dediğimi de olur da izleme gafletinde bulunan olursa süpriz bozulmasın:)


Bir sonraki film bu haftanın en iyisiydi; Horrible Bosses...
Oldukça eğlenceli bir filmdi. Kadro da göz doldurucuydu; Kevin Spacey, Colin Farrell, Jennifer Aniston, Jamie Fox en sempatikleriydi. Türkçeye "Patrondan Kurtulma Sanatı" olarak çevrilmişti. Yanlız film ve özellikle altyazı bol argo içeriyor, göz önünde tutularak izlenmeli, ama izlenmeli:)...
Favorim tabii ki Kevin Spacey ve Jamie Fox...

Son film de Hangover 2...
Eğlenceli filmlerden, birincisi ile örtüşen bir senaryo, düğün öncesi bekarlığa veda gecesi -ki bu sefer risk almamak için özel bir gece düzenmemesine rağmen:)- devamında yaşananlar...Mike Tyson yine var üzülmeyin:))


Sonuncu fotoğraf ve karakter favorim:) Patrick gibi birisi bu dedik eşimle, Leyla ile Mecnun'un İsmail Abi'sinden sonra 2. patrick benzetmemiz...

1 yorum:

mozclk dedi ki...

hangover 2'yi geçenlerde bende izledim ve resmen yarıldım. ilk filmden daha hareketli ve çok daha komik olmuş bence. ve mike tyson. biri gidip sesinin çok iğrenç olduğunu söylesin ve hemen kaçsın :o)